Časté dotazy

Na tomto místě naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky, týkající se spolupráce s DHL Global Forwarding. Informace budeme průběžne upravovat tak, aby odpovídali Vašim aktuálním potřebám a situaci v oblasti logistiky. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě okamžitě k dispozici pro Vaše specifičtější dotazy. Neváhejte nás proto kontaktovat na čísle (+420) 261 198 735, na email, případně skrze kontaktní formulář vpravo.

Budeme od Vás potřebovat: fakturu a packing list. Ostatní dokumenty záleží na povaze zboží a na zemi doručení (odeslání).

Zákaznické číslo máte přidělené od DHL Express, naší sesterské divize. My od Vás potřebujeme pouze jméno společnosti a IČO.

Naše společnost se zabývá pouze přepravou obchodního zboží ze společnosti na společnost – tzn. zboží, které je doprovázeného obchodní fakturou.

Ano, přepravu jsme schopni zabezpečit, potřebujeme znát podmínky akreditivu.

V případě 7 místného nebo 11 místného čísla použijte tento odkaz pro sledování Vaší zásilky nebo nás neváhejte kontaktovat.

Ne, není. Tuto službu Vám však můžeme zajistit.

Ano, potřebujete uzavřít komisionářskou smlouvu, jejíž součástí je i plná moc, díky které Vám můžeme celně odbavit Vaše zásilky.

Máte dotaz? Napíšeme Vám

  Preferovaná forma kontaktu


  Rychlý výběr pobočky
  pro industriální projekty

  2. Vyberte PSČ Vaší firmy
  Praha  
  Máte dotaz? Napíšeme Vám

   Preferovaná forma kontaktu


   Máte dotaz? Napíšeme Vám

    Preferovaná forma kontaktu